Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej czas start!

Turniej PSP

Rozpoczął się długo oczekiwany Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Do rywalizacji przystąpiło dziesięć drużyn.

W sobotę, 17 grudnia miłośnicy piłki nożnej spotkali się w Hali Widowiskowo- Sportowej w Turku, by walczyć o tytuł zwycięzcy.
 
Na trybunach zasiedli nie tylko zawodnicy i organizatorzy, ale również zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Arkadiusz Przybyła, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Turku bryg. Piotr Pietrucha oraz zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Turku bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz.

Na boisku spotkali się zarówno zawodowi strażacy, jak i druhowie z poszczególnych jednostek. I tak do rywalizacji przystąpili OSP Kawęczyn, JRG 3 Poznań, OSP Perzów, PSP Turek, OSP Bełdów, OSP Żdżary, PSP Konin, JRG 15 Warszawa, PSP Kalisz, PSP Pleszew.
 
Ostatecznie w wyniku rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna PSP Konin, na drugiej pozycji uplasowali sie zawodnicy z Bełdowa, trzeciej natomiast z Kalisza.

Organizatorem turnieju była Ochotnicza Straż Pożarna w Kawęczynie.
 
Nie daj złodziejowi zarobić na karpia
Pełne magii i uśmiechów Świąteczne Spotkanie Integ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.