Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Hubert Kozelan Mistrzem Polski! Turkowianin wygrywa bieg po marzenia

Hubert Kozelan Mistrzem Polski

Hubert Kozelan, nastoletni sprinter z Turku w pięknym stylu został Mistrzem Polski juniorów w kategorii U-18. Bieg na 60 metrów wygrał ustanawiając jednocześnie swój nowy życiowy rekord. Z dumą możemy stwierdzić, że turkowianin wygrywa bieg po marzenia i z całych sił kibicujemy!

Na koncie Huberta jest wiele sukcesów sportowych w tym między innymi wielokrotne zwycięstwa na Mistrzostwach Wielkopolski, Eliminacje do Mistrzostw Polski i wreszcie zwycięstwo w Mistrzostwach Polski.

To właśnie po sukcesie w Bełchatowie, gdzie pobił on swój rekord życiowy w biegu na 100 m pojawiła się propozycja, aby Hubert dołączył do kadry narodowej.

Od tego roku młody lekkoatleta rozpoczął naukę w Gdańsku, głównie ze względu na możliwości rozwoju sportowego, które daje mu właśnie to miejsce. Radzi sobie wyśmienicie zarówno jeśli chodzi o naukę, jak i sukcesy lekkoatletyczne. Obecnie trenuje go Maciej Ratajczak (AZS AWFiS Gdańsk), szlifując talent oraz wielką pasję Huberta.

O tym ile pracy obecny Mistrz Polski włożył, by osiągnąć sukces pisaliśmy już wcześniej TUTAJ

Hubert nie spoczął na laurach i ciężko trenował, aby móc po raz kolejny jako pierwszy przekroczyć metę. Tym razem niespełna 17- letni sprinter został mistrzem juniorów poniżej 18 roku życia. Hubert pobił tym samym rekord życiowy osiągając czas 7.07. Dla porównania drugie miejsce zajął Tomasz Gizicki z czasem 7.17, a trzecie Dawid Grząka osiągając wynik 7.18.

Obserwując karierę Huberta Kozelana z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że marzenia się spełniają. Talent, chęci oraz przede wszystkim ciężka praca sprawiły, że turkowianin zaszedł tak daleko. Jesteśmy również przekonani, że nie raz jeszcze będziemy dumni z osiągnięć młodego sportowca, który już teraz znany jest w całej Polsce.
Droga na Kalisz zablokowana. Wypadek dwóch osobówe...
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w pełnej oka...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Akacja w niedziela, 16 lutego 2020 22:06

Podwójny sukces (zwycięstwo i PB) na zawodach tej rangi z pewnością dodaje skrzydeł i umacnia w przekonaniu, że obrana droga jest tą właściwą.
Życzę dalszych sukcesów, siły, energii i motywacji do ciężkiej pracy. Życzę także mądrych decyzji i mądrych ludzi wokół, którzy będą pomagali te decyzje podejmować. A przede wszystkim życzę zdrowia oraz tego, by wszelkie kontuzje omijały Huberta z daleka.
Gratuluję i serdecznie pozdrawiam!

Podwójny sukces (zwycięstwo i PB) na zawodach tej rangi z pewnością dodaje skrzydeł i umacnia w przekonaniu, że obrana droga jest tą właściwą. :) Życzę dalszych sukcesów, siły, energii i motywacji do ciężkiej pracy. Życzę także mądrych decyzji i mądrych ludzi wokół, którzy będą pomagali te decyzje podejmować. A przede wszystkim życzę zdrowia oraz tego, by wszelkie kontuzje omijały Huberta z daleka. Gratuluję i serdecznie pozdrawiam! :)
Gość - grazyna w niedziela, 16 lutego 2020 16:47

Gratulacje dla naszego mieszkańca. Życzę dalszych sukcesów. Rodziców i brata na pewno rozpiera duma. Gratuluję również rodzicom bo to w jakiejś mierze też Wasz sukces.

Gratulacje dla naszego mieszkańca. Życzę dalszych sukcesów. Rodziców i brata na pewno rozpiera duma. Gratuluję również rodzicom bo to w jakiejś mierze też Wasz sukces. :D:D:D
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.