Idealna pogoda i wielka przygoda podczas spływu kajakowego

Spływ Kajakowy

Idealna pogoda czekała na miłośników przygód, którzy udali się 25 lipca na spływ kajakowy rzeką Wartą. Emocji nie brakowało, a organizatorzy przygotowali aż 70 kajaków dla osób, które wzięły udział w wydarzeniu.

Około 140 osób wzięło udział w spływie kajakowym na trasie Uniejów - Kozubów. Uczestnicy wydarzenia spotkali się przy promie w Kozubowie i stamtąd wspólnie przejechali na start - do Uniejowa.

W spływie udział wzięli przeszkoleni ratownicy, którzy wyjaśnili zasady bezpieczeństwa oraz czuwali nad sprawnym przebiegiem wydarzenia. Uczestnicy zajęli kajaki i ruszyli Wartą w stronę mety. Przy idealnej pogodzie rzeka nabrała jeszcze większego uroku.

Malowniczy krajobraz nadwarciańskich lasów mogli zobaczyć uczestnicy spływu. Pod wrażeniem byli nie tylko ci, którzy na spływ Wartą wybrali się po raz pierwszy, ale też zapaleni kajakarze.

Metą niedzielnego spływu był prom w Kozubowie. To tam zmęczeni, ale szczęśliwi spotkali się śmiałkowie, którzy zdecydowali się pokonać pełną uroku trasę w kajaku.
Brudzew: Nowy wóz strażacki będzie służyć mieszkań...
Gm. Turek: Emocjonujące skoki i rodzinny piknik w ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Paweł w poniedziałek, 26 lipca 2021 08:53

Fajnie że rolnicza gmina jaką jest Brudzew organizuje takie wydarzenia w samym środku żniw. Idzie w ten sposób uniknąć udziału rolników

Fajnie że rolnicza gmina jaką jest Brudzew organizuje takie wydarzenia w samym środku żniw. Idzie w ten sposób uniknąć udziału rolników
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.