Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Insp. Michał Grzelak przebiegł 39,44 km w Wings for life world run

Michał Grzelak

W niedzielę w Poznaniu odbyła się 10. edycja Wings for Life World Run pod hasłem "Biegniemy dla Tych, którzy nie mogą", mająca na celu wsparcie badań nad leczeniem uszkodzeń rdzenia kręgowego. Jednym z uczestników był insp. Michał Grzelak Komendant Powiatowy Policji w Turku zawodowo odpowiadający za bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu, a na co dzień miłośnik biegania i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Średnia na świecie wśród 206 728 uczestników ze 192 państw wyniosła w tym roku 11,59 km. Michał Grzelak dopiero na 39,44 km został dogoniony przez samochód pościgowy z Adamem Małyszem za kierownicą, klasyfikując się tym samym na 118 miejscu w Polsce, a 496 na świecie! Gratulujemy Komendantowi szczytnej inicjatywy i tak wysokiego wyniku oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Wings for Life World Run to największe na świecie wydarzenie biegowe, które łączy biegaczy i uczestników na wózkach w radosny sposób. Charakteryzuje się unikalnym formatem i szczytnym, charytatywnym celem. Ludzie na całym globie uczestniczą w nim jednocześnie każdy we własnym tempie. Nie ma linii mety. Zamiast niej, 30 minut po starcie na trasę wyrusza samochód pościgowy i wyprzedza biegaczy oraz uczestników na wózkach doganiając każdego po kolei.100% wpisowego trafia na badania związane z wynalezieniem metody leczenia rdzenia kręgowego.

źródło: KPP Turek

Dramat w Tuliszkowie. Dwóch martwych mężczyzn znal...
Władysławów: Sportowe zmagania i adrenalina, czyli...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.