IV Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu

IV Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu

IV Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn to nie tylko wspaniała rywalizacja, ale również możliwość aktywnego spędzenia czasu. Jak co roku emocje sięgały zenitu, a oprócz tego gościem specjalnym była Ada Kowalczyk.

Dzisiaj, tj. 2 maja odbyły się IV Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn zorganizowane przez Oddział Miejsko- Powiatowy WOPR w Turku oraz OSiR Turek.

W tym roku gościem specjalnym była Mistrzyni Mazowsza oraz wielokrotna medalistka Ada Kowalczyk. Zaprezentowała ona sportowcom style pływackie i dodała otuchy przed rywalizacją.

W zawodach wzięli udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Mieli oni do przepłynięcia dany dla każdej kategorii wiekowej dystans w stylu dowolnym lub klasycznym.

Najlepsi sportowcy otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Tuliszków: Obchody 228.rocznicy uchwalenia Konstyt...
Brudzew: Audi i renault zderzyły się w Koźminie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.