IX Międzynarodowy Turnieju Kyokushin Karate

IX Międzynarodowy Turnieju Kyokushin Karate

W ostatni weekend zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku i sekcji Tuliszków uczestniczyli w IX Międzynarodowy Turnieju Kyokushin Karate w formule full Contact Kobierzyce Wrocław. W zawodach tych uczestniczyła rekordowa ilość ponad sześciuset zawodników z czterech krajów (Polski, Rosji, Ukrainy i Czech).

Nasza nowa-stara reprezentacja ,aż pięciokrotnie stawała na podium i tak Hubert Nowinowski i w kategorii wiekowej do 12 lat zajął drugie miejsce, trzecie miejsce przypadło dla Hanny Medak i Mikołaja Buchelta kat do 8 lat i Wojciecha Gadomskgo kat do 12 lat oraz Artura Kaczmareka kat do 18 lat. W finałowej ósemce, która również była punktowana znaleźli się też Filip Konefał, Gabriel Skierski , Marcel Filipowicz i Katarzyna Nowinowska. Turniej był wspaniałym sprawdzianem przed Pucharem Wielkopolski i udowodnił ,że można pokonać twardych i mocnych zawodników z Rosji i Ukrainy w myśl zasady trening czyni mistrza. Podziękowania za wsparcie dla Pana Burmistrza Rmualda Antosika z Turku i Krzysztofa Romana z Tuliszkowa. Kierownikiem drużyny był Dariusz Jasiakiewicz, a sekundował startujących asystent trenera Tomasz Sobczak. Korzystając z okazji zapraszamy do klubu najmłodszych i do udziału w obozie sportowym w Kowarach i Powidzu, gdzie można zacząć przygodę karate kyokushin i judo . Nad bezpieczeństwem będzie czuwać wykwalifikowana kadra trenersko-pedagogiczna w wieloletnim doświadczeniem.
 
Gm.Turek: Empatia zapisana w liście w Szkole Podst...
Wielkopolscy Terytorialsi uczcili 145. rocznicę ur...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.