Jest złoto! Konrad Fornalczyk triumfuje na Arnold Sport Festival!

Konrad Fornalczyk

Zakończyły się jedne z najbardziej prestiżowych zawodów na świecie Arnold Sport Festival w Stanach Zjednoczonych. Udział w nich wziął Konrad Fornalczyk. Marzeniem turkowianina było wzięcie udziału w wydarzeniu. Cel został osiągnięty, a dodatkowo do Polski sportowiec wraca ze złotem.

Zawody, które otwierają sezon startowy w roku 2019 rozpoczęły się 28 lutego, a zakończyły 3 marca. Arnold Sport Festiwal to prestiżowe przedsięwzięcie, które z upływem lat stało się festiwalem sportów siłowych, sylwetkowych oraz walki. W konkurencji udział biorą nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy. Zawodnicy rywalizują w wielu kategoriach, a startują w nich kobiety, mężczyźni oraz osoby niepełnosprawne.

W piątek odbyły się eliminacje w poszczególnych kategoriach, w sobotę natomiast miały miejsce zarówno eliminacje, jak i finały.

W niedzielę, 3 marca miały miejsce ostatnie zmagania zawodników, którzy ze wszystkich sił walczyli o wygraną.

Konrad „Kondzio” Fornalczyk zakwalifikował się w dyscyplinach Bench Press Raw oraz Bench Press Soft Eq.

Marzenia się spełniły. Turkowianin podczas zawodów zdobył złoty oraz brązowy medal potwierdzając swój profesjonalizm oraz odpowiednie przygotowanie.

Gratulujemy!

Wideo: Michał Rosiak nie żyje –zidentyfikowano cia...
Dziewczęta z „Ogólniaka” najlepsze w piłkę siatkow...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Darek w poniedziałek, 04 marzec 2019 22:32

Gratuluje udziału w imprezie oraz oczywiście wygranej.

Gratuluje udziału w imprezie oraz oczywiście wygranej.
Gość
sobota, 14 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.