Język angielski, judo, narty, snowboard- czyli Rytro 2020

Oboz Judo

43 zawodników z GKS Kasztelania Brudzew oraz KS JUDO Turek brało udział w obozie zimowym w malowniczo położonej nad rzeką Poprad miejscowości Rytro. Wyjątkowo napięty harmonogram każdego dnia sprawiał ,że nikt tu nie mógł nawet przez chwilę pomyśleć o nudzie. Kadra obozu w składzie Agata Kujawa , Tomasz Świniarski oraz Marek Kujawa dokładała wszelkich starań aby każdy uczestnik wywiózł z obozu wyjątkowe i niezapomniane wspomnienia.

Każdy dzień otwierał porannych rozruch prowadzony w terenie przez Tomasza Świniarskiego ( zdobywcy Korony Maratonów )oraz przez Marka Kujawę ( trener judo KS Judo Turek , GKS Kasztelania Brudzew )dynamiczno- siłowy w sali. Po śniadaniu uczestniczy podzieleni na grupy zaawansowania w wyjątkowo atrakcyjnych formach rozwijali znajomość j. angielskiego pod okiem p. Agaty Kujawy. Chwilę po zajęciach edukacyjnych obozowicze udawali się do siłowni na trening siłowy w gminnej hali sportowej oraz na trening techniczny judo prowadzony przez Marką Kujawę . Po zakończonych treningach zawodnicy mieli czas na regenerację relaksując się w świetlicy na rozrywce Xbox, grach sprawnościowych ewentualnie seansach filmowych. Około godz. 15:00 odbywały się szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy na stoku, obsługi sprzętu narciarskiego, snowboardowego, konkursy z zakresu wiedzy oraz wręczenia nagród za wyróżnienia .Od godz. 16- 21:00 uczestnicy obozu Rytro 2020 relaksowali się na stoku Ryterski Raj gdzie naukę jazdy na nartach prowadzili p. Agata Kujawa , Tomasz Świniarski oraz na snowboardzie Marek Kujawa. Ogromne uznanie dla najmłodszych uczestników którzy każdego dnia pokonywali ok 20 km zjazdów.

Wyczerpani ale w rewelacyjnych humorach uczestnicy wracali na przepyszną kolację oraz saunę aby zrelaksować się i wypocić , wygrzać po całym dniu ciężkiej pracy.

Obóz uatrakcyjniły także wycieczki do Jump Manii – park trampolin w Nowym Sączu gdzie wszyscy uczestnicy włącznie z opiekunami testowali oferowane atrakcje, zwiedzanie Nowego Sącza , wycieczka na zamek w Rytrze który stanowi wspaniały punk widokowy na panoramę Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

W ostatni dzień obozu odbył się Maraton Narciarsko- Snowboardowy : wcześnie rano wszyscy uczestnicy udali się do Jaworzyny Krynickiej ( jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Polsce ) gdzie spędzili 4 godziny jazdy w przepięknych widokach aby po godzinie jazdy autokarem podczas której większość regenerowała siły w śnie udać się na kolejne 4 h jazdy na stacji Ryterski Raj.

Tradycyjnie na koniec obozu został wybrany Superobozowicz Rytro 2020:
1m Szymon Sacewicz
2m Hubert Gońka
3m Adam Bartczak

Tak wyjątkowy obóz mógł być zrealizowany dzięki ofiarności i wsparciu wielu sponsorów którym w imieniu własnych oraz wszystkich uczestników serdecznie dziękuję :
Krzysztof Walkowski ,Joanna , Norbert Kowalscy ,Monika Lech Sochaccy, GKS Kasztelania Brudzew Marcin Szymański, Emilia Tomasz Świniarscy, firma Lodolandia Warszawa.
Brudzew: Spółdzielnia gminna kończy działalność. C...
Wideo: Poseł Bartosik podsumowuję programy rządowe...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 18 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.