Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Już w ten weekend pobiegnij Wilczym Tropem!

Wilczym Tropem

Wszystkich wytrwałych miłośników sportu zapraszamy na kolejną edycję biegów Wilczym Tropem. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 5 marca. Jak zawsze gwarantujemy masę emocji i wyjątkową atmosferę.

Chętnych zapraszamy na parking leśny przy Nadleśnictwie Turek (ul.Chopina 70). Bieg przedszkolaka na 200 m rozpocznie się o godzinie 11.30. Udział w niej wziąć będą mogły dzieci od 6 roku życia.

Bieg główny wystartuje o godzinie 12.00. Trasa będzie miała długość 1963 m.

Bieg towarzyski natomiast na 10 km będzie miał miejsce o godzinie 12.30. O tej samej godzinie rozpocznie się marsz Nordic Walking na 5 km.

Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza elektronicznego na stronie www.time4run.com.pl i uiszczenie opłaty startowej. Termin zgłoszeń mija 2 marca 2023 roku o północy lub w przypadku wyczerpania limitu pakietów startowych, których ilość jest ograniczona i wynosi 130 (dla biegu głównego, biegu towarzyszącego i Nordic Walking), dla biegu przedszkolaka limit 30.

Biuro zawodów funkcjonować będzie 5 marca (niedziela) od godz. 9.00 do 11.30 i mieścić będzie w Sali edukacyjnej Nadleśnictwa Turek, ul. Chopina 70. W dzień zawodów wydawane będą pakiety startowe.
 
Kawęczyn: Kawęczyniacy wyróżnieni „Tytanowym Hitem...
Władysławów: Pracowity rok strażaków z Kun. Jednog...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.