Kamil Gardzielik gotowy do walki! Gala Copa Rocky Boxing Night już jutro

Kamil Gardzielik

Zanim w piątek (9 listopada) uczestnicy gali Copa Rocky Boxing Night zmierzą się na zawodowym ringu w Koninie, najpierw musieli porównać się… na wadze. Pochodzący z Dobrej Kamil Gardzielik okazał się cięższy od swojego rywala.

Na dzień przed bokserską galą Kamil Gardzielik mógł zmierzyć się wzrostem ze swoim rywalem, Argentyńczykiem Marcusem Jesusem Cornejo. Było to przy okazji oficjalnego ważenia. Obaj zawodnicy zmieścili się w narzuconych odgórnie limitach wagowych, przy czym pięściarz z Dobrej okazał się nieznacznie cięższy od swojego rywala (waga pokazała 71,95 kg, zaś Marcus Cornejo waży 71,9 kg).

Piątkowa gala będzie dla Kamila Gardzielika pierwszą, w której wystąpi w głównym pojedynku. Początkowo miał zmierzyć się z Dmytro Bereznii, ale ten doznał kontuzji, która ostatecznie wykluczyła go z gry.

Gala Copa Rocky Boxing Night w Koninie odbędzie się 9 listopada i transmitowana będzie w Polsat Sport i Polsat Sport Fight. Relację znajdziecie także na iturek.net

Dobra: „Ja to mam szczęście”, czyli wieczornica z ...
Patetycznie, na sportowo i rozrywkowo - tak będzie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 01 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.