Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Kamil Gardzielik ponownie w ringu. Walka w Mrągowie juz 5 sierpnia

Kamil Gardzielik
Na początku sierpnia na gali KnockOut Boxing Night w Mrągowie kolejną walkę stoczy niepokonany dotąd Kamil Gardzielik. To, jak sam mówi, kolejny krok w stronę spełniania marzeń. 
 

Pochodzący z Dobrej Kamil Gardzielik zwyciężył wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki na zawodowym ringu, w tym z Joelem Julio, który można było oglądać na żywo w Turku. Pięściarz w tym roku związał się z nową grupą promotorską, a w czerwcu miał stoczyć walkę podczas gali w Kielcach, jednak jego przeciwnik zgłosił kontuzję. 

Kamil Gardzielik w ringu stanie jednak 5 sierpnia w Mrągowie. W amfiteatrze stoczy walkę, do której jako podkreśla - przygotowuje się bardzo długo. - Nie wybiegam w przyszłość, myślę teraz o najbliższej walce, bo jestem nowym zawodnikiem i jednak już wiekowym. Chcę, żeby ta grupa we mnie uwierzyła. Muszę w Polsce pokazać, że czas postawić kropkę nad „i” - mówi Kamil Gardzielik. 

O sporcie, swojej karierze opowiedział w wywiadzie dla serwisu ringpolska.pl.

 

 

 

 

 

 
Turkowianie pływali z Ziemią Turkowską
Wielkopolskie Dni Zdrowia i Sztuki w Dobrej z wyró...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.