Wideo: Kamil Gardzielik wygrywa swoją dziewiątą zawodową walkę! Argentyńczyk pokonany przewagą punktów

Kamil Gardzielik

Dobra passa pięściarza z Dobrej trwa. Kamil Gardzielik zwyciężył z Marcusem Jesusem Cornejo podczas gali Copa Rocky Boxing Night. Dziewiątą zawodową walkę nasz krajan wygrał na punkty.

Przeciwnik Kamila Gardzielika leżał na deskach już w końcówce pierwszej rundy. Rywal podniósł się lecz mimo to nie zdołał zdobyć przewagi. Walka z powodzeniem mogła zakończyć się w trzech rundach, jednak ostatecznie pięściarz z Dobrej boksował do końca wygrywając przewagą punktów.

Szans do nokautu Marcusa było sporo, jednak Kamil Gardzielik zdecydował się zastosować taktykę statyczną. Jego przewagą była wytrzymałość oraz doskonałe przygotowanie. Swojego rywala kruszył z rundy na rundę powiększając coraz bardziej przewagę punktową.

Przypominamy, że gala była pierwszą dla pięściarza z Dobrej, w której wystąpił w głównym pojedynku.

Podczas gali Copa Rocky Boxing Night nie zawiedli również kibice, którzy Kamilowi Gardzielikowi dodawali sił od samego początku do końca pojedynku. Ponad 200 osób trzymało kciuki wspierając i gratulując już po wygranej walce.

 
fot.M.JAC
Władysławów: Finał konkursu "Pamiętamy" 100- lecie...
Uczniowie ZST w Turku o wolności i patriotyzmie na...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.