Kawęczyn: Druhowie rywalizowali w piłkarskim turnieju

Gminny Turniej Piłki Nożnej Kawęczyn
Na co dzień gotowi są w każdej chwili służyć mieszkańcom, dbając o ich bezpieczeństwo. Tym razem druhowie z gminy Kawęczyn postanowili sprawdzić się na boisku i wystartowali w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP. 
 
Turniej zorganizowano w tym roku po raz czternasty. Zawodnicy rywalizowali w dobrskiej hali sportowej. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn - reprezentujących Będziechó, Głuchów, Kawęczyn, Kowale Pańskie oraz Milejów. Rozgrywki trwały od samego rana, a wszystkie drużyny prezentowały niezwykle wyrównany poziom.

Zwyciężyła reprezentacja z Kawęczyna, tuż za nią znaleźli się piłkarze z Głuchowa, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Będziechowa. Kolejne miejsca zajęli zawodnicy z Kowali Pańskich i Milejowa. Przyznano również wyróżnienia indywidualne. Dominik Tomczyk został najlepszym bramkarzem turnieju, a Arkadiusz Gołdyka zyskał miano króla strzelców. 

fot.Paulina Gąsiorek

 

Tuliszków: Sportowcy na szkoleniu w Campie
Franz Maurer powrócił. Recenzja filmu „Psy III”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.