Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Drużyna z Kowali Pańskich najlepsza w Turnieju Piłki Halowej Strażaków OSP

OSP Kowale Pańskie

W niedzielę, 12 lutego druhowie z terenu gminy Kawęczyn rywalizowali w Turnieju Piłki Halowej Strażaków OSP. Podczas rozgrywek wyłoniono drużynę, która walczyć będzie o mistrzostwo powiatu tureckiego.

Do rywalizacji w sobotnim turnieju stanęło sześć zespołów reprezentujących jednostki z Będziechowa, Tokar, Kawęczyna, Kowali Pańskich, Marianowa i Żdżar. Po niezwykle zaciętej rywalizacji w finale spotkali się strażacy z Kawęczyna i reprezentacja OSP Kowale Pańskie.

Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło druhom z Kowali Pańskich, na drugiej pozycji uplasowała się reprezentacja OSP Kawęczyn, a brąz zdobyli strażacy ze Żdżar. Królem Strzelców został Mateusz Lejman z OSP Kawęczyn, a najlepszym bramkarzem Rafał Stasiak z OSP Kowale Pańskie.

Wideo: Maja wie jak być eko. Uczennica „Jedynki” w...
Malanów: W akcji i na boisku radzą sobie świetnie!...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.