Kawęczyn: Niedziela na sportowo, czyli „Dzień sportu na Orliku”

Dzień Sport w Kawęczynie

Mnóstwo radości oraz sportowych emocji dla dzieci i rodziców było dziś na orlikach w Kawęczynie i Malanowie. Wszystko za sprawą akcji „Dzień sportu na Orliku”.

Fundacja Orły Sportu w tym roku już po raz drugi zorganizowała „Dzień sportu na Orliku”. Jednego dnia na boiskach „Orlik” w niemal całym kraju odbyła się impreza, która połączyła dzieci, młodzież, rodziców i dziadków. Jak? To oczywiste - przez piłkę. Były wspólne biegi, rzuty do kosza, a nawet… robienie fikołków. Dobrze bawili się nie tylko najmłodsi uczestnicy, ale także ci całkiem dorośli. Każdemu udzielił się duch zdrowej, sportowej rywalizacji. W Kawęczynie po zakończonych rozgrywkach rozmawiano jeszcze o zasadach pierwszej pomocy.

Każdy z małych uczestników sportowego dnia otrzymał upominki od organizatorów, a na wszystkich czekały smakołyki, które pomogły się zregenerować po rywalizacji w zawodach. Najważniejsze było jednak to, że tego dnia wszyscy byli zwycięzcami.

Tuliszków: Turniej w miejscowości Novy Bydzov
Sztuka zakwitła na ulicach Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.