Kawęczyn: Od 10 lat Orlik bawi i wspiera sport - nie tylko dla najmłodszych

Kawęczyn

Orlik w Kawęczynie powstał 10 lat temu. Ten jubileusz postanowiono uczcić na sportowo. W sobotę, 8 października zorganizowano piłkarski turniej Oldboyów, w którym oprócz pucharów i tytułów najważniejsza była integracja i dobra zabawa.

Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Słodkowa (gm. Turek), drugie miejsce przypadło gospodarzom z gminy Kawęczyn, a trzecią pozycje zajął zespół z Turku. Na czwartej lokacie znalazła się natomiast reprezentacja gminy Malanów.

Oprócz nagród drużynowych przyznano też indywidualne wyróżnienia Karol Kostrzewa z reprezentacji Słodkowa został królem strzelców, a tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Ireneusz Augutyniak - wójt gminy Malanów i kapitan tamtejszej drużyny.

W całym turnieju od nagród ważniejsza była jednak sportowa rywalizacja w radosnej atmosferze.


Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młod...
Kawęczyn: Akcja „Czysty Las” w Żdżarach

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - gość w niedziela, 09 października 2022 12:28

Wiadomo orliki to sukces PO więc na udział Ryszarda Bartosika nie można było liczyć .Padły by może niewygodne pytania o klapę PiSu czyli ''mieszkanie plus '',inflację .

Wiadomo orliki to sukces PO więc na udział Ryszarda Bartosika nie można było liczyć .Padły by może niewygodne pytania o klapę PiSu czyli ''mieszkanie plus '',inflację .
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.