Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Piłkarskich emocji w Tokarach nie zabrakło

Image_3

W czasie gdy cała Polska żyje meczem naszej reprezentacji z Kolumbią, na boisku w Tokarach piłkarskich emocji też nie brakowało.

Wszystko za sprawą odbywającego się tam XIII Gminnego Turnieju Piłki Nożnej. Do walki stanęły cztery drużyny. Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy ze Skarżyna. Drugie miejsce zajęli piłkarze z Kawęczyna, trzecie - zawodnicy Tokar, a czwarte - rezeprezentacja Kowali Pańskich.

Przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Rafał Stasiak z Kowali Pańskich, a królem strzelców został Mateusz Lejman z Kawęczyna. Juniorzy Młodsi otrzymali medale za zdobycie wicemistrzostwa ligi okręgowej. Królem strzelców w juniorach ogłoszono Jakuba Czelustę. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki otrzymała Julia Olek, a najlepszych zawodnikiem wybrano Kamila Ambroziaka.


 

Tuliszków: Konferencja szkoleniowa trenerów Polski...
Andrzej Styczyński: Widok z toalety

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.