Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Piłkarskie zmagania druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych

Turniej OSP Kaweczyn
W sobotę, 12 lutego druhowie z terenu gminy Kawęczyn rywalizowali w Turnieju Piłki Halowej Strażaków OSP. Podczas rozgrywek wyłoniono drużynę, która walczyć będzie o mistrzostwo powiatu tureckiego. 
 
 
Do rywalizacji w sobotnim turnieju stanęło sześć zespołów reprezentujących jednostki z Będziechowa, Głuchowa, Kawęczyna, Kowali Pańskich, Marianowa i Tokar. Turniej toczył się w dwóch grupach. W grupie A znalazły się drużyny z OSP Tokary, Będziechów i Głuchów, a w grupie B zmierzyli się strażacy z Kawęczyna, Kowali Pańskich oraz Marianowa. 
 
 
Po niezwykle zaciętej rywalizacji w finale spotkali się strażacy z Kawęczyna i reprezentacja OSP Głuchów. Druhowie z Kawęczyna zwyciężyli 6:0 i tym samym reprezentować będą gminę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym. 
 
Fot. UG Kawęczyn
Kino Tur po remoncie czeka na widzów łącząc tradyc...
Szyk i klasa, czyli Studniówka Zespołu Szkół Techn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.