Kawęczyn: Zmagania w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

Gminny Tureniej Tenisa Stołowego w Kawęczynie

Sobotni poranek wypełnił salę sportową w Kawęczynie ogromną dawką emocji. Wszystko za sprawą odbywających się tam Mistrzostw Gminy Kawęczyn w Tenisie Stołowym. Na najlepszych czekały puchary i dyplomy.

Pierwsi zawodnicy stanęli przy stołach chwilę po godz. 9.00, zaraz po tym, jak wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak dokonał oficjalnej inauguracj mistrzostw. Rywalizacja toczyła się w kilku kategoriach wiekowych. Jako pierwsi w szranki stanęli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, a następnie ich nieco starsi koledzy - uczniowie najstarszych klas. Później w kategorii open rywalizowały panie, a po nich mężczyźni, podzieleni na trzy kategorie wiekowe ( 16-30 lat, 31-50 lat oraz powyżej 51 lat).

Dla najlepszych przygotowano dyplomy, puchary oraz medale. Zwycięzcy awansowali do XIX Mistrzostw Powiatu Tureckiego w tenisie stołowym, które odbędą się 28 marca 2020 r. w Turku.

Władysławów: W Wyszynie spotkali się „Dla Zdrowia”
Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Piłce Koszykowej D...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.