Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kibicuj naszym! Sportowe święto w Przykonie już 7 kwietnia

Kibicuj Naszym

Dopinguj, odpocznij, integruj się - to hasła, które przyświecają projektowi aktywizującemu lokalną społeczność gminy Przykona. Okazją, aby wspólnie spędzać czas i dobrze się będą rozgrywki drużyny GKS Teleszyna Przykona. Najbliższy mecz już w niedzielę, 7 kwietnia.

Projekt aktywizujący lokalną społeczność realizowany jest pod nazwą „Kibicuj naszym!”. Rozgrywki GKS Klubu Teleszyna zyskają dzięki temu niezwykłą oprawę. Niedzielne starcie z Wartą Krzymów będzie nie tylko okazją do dopingowania sportowców z Przykony, ale też do dobrej zabawy. Najmłodsi będą mogli szaleć na dmuchańcach, dla kibiców przygotowane będą gadżety, a strażacy zaprezentują wóz bojowy i metody ratownictwa. Na zakończenie imprezy czekać będzie ciepły posiłek.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00 , a atrakcje będą czekać na kibiców i gości już o godz. 14.00. Rozgrywki transmitowane będą również na żywo w internecie.
 
 
drzewiecki baner1200x200
Kolejne zadanie drogowe przekazane do realizacji
Policjant z Turku na podium półmaratonu!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.