Klub Striker na Ogólnopolskim Sparingu Muay Thai w Poznaniu

Klub Striker

15 września 7 osobowa ekipa z Klubu Striker w Turku miała okazję uczestniczyć w kolejnej VII edycji Ogólnopolskich Sparingów Muay Thai w Poznaniu, które organizowane były przez klub Kohorta Poznań z trenerem Grzegorzem Waligórom.

W sparingach uczestniczyli zawodnicy klubu z Poznania oraz zaproszeni goście, mi.in. Marcin Hels (była zawodnik UFC, aktualnie walczący dla federacji ACAB), Łukasz Radosz (zawodnik K-1, aktualni mistrz świata federacji IFMA, zawodowy mistrz Polski federacji WFMC) oraz zawodnicy z takich miejscowości jakL Gorzów Wielkopolski, Piła, Nowy Tomyśl,Sczecinek, Poznań, Słupca, Konin oraz Turek.

W składzie naszej ekipy znaleźli się: Marcin Wojciechowski, Michał Mielczarek, Liam Haddar, Hubert Izydorkiewicz, Szymon Kałużny, Olek Kowalczyk oraz trener Kamil Więcłąwek. Był to już ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski które będą kwalifikacją do Mistrzostw Świata które pod koniec października we Włoskiej Marina Di Carrara. Teraz przed Naszymi zawodnikami trochę wolnego, dwa tygodnie szybkościowej pracy na sprzęcie oraz regeneracja po bardzo ciężkim okresie przygotowawczym. Trzymajcie za Nas kciuki!!!

Korzystając z okazji chciałbym zaprosić wszystkie chętne osoby, bez względu na wiek oraz płeć do Nas na sale treningową – „DOM STRAŻAKA” ul. 3 maja 8 (ponad 200 m kw. wyposażonych w profesjonalny sprzęt treningowy). Kickboxing może uprawiać każdy. Treningi odbywają się w grupach podzielonych pod kątem wieku, upodobań oraz zainteresowań, na podobnym poziomie kondycyjnym oraz tych z „doświadczeniem ringowym” (5 grup treningowych – by nikt się nie nudził ). W treningu wykorzystywane są nowoczesne formy, metody i środki treningowe. Miła atmosfera oraz podmiotowe podejście dla każdego z Was zapewnia trener  Od października NOWOŚĆ – AEROKICKBOXING!!!
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 661472143 oraz na FACEBOOKU
https://www.facebook.com/STRIKERTUREK/

„Nie kązdy musi zostać zawodnikiem, ale każdy może trenować w Naszym klubie”.

Zarząd klubu Striker dziękuje wszystkim partnerom , którzy aktywnie wspierają działania jego podopiecznych: firmie Angie Power Service z Konina, Radosławowi Szymczakowi właścicielowi firmy LIMAX, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.
Brudzew: Uczcili pamięć poległych za Ojczyznę
Turkowianie upamiętnili 79.rocznicę napaści ZSRR n...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 24 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.