KnockOut Boxing Night już wieczorem. Kamil Gardzielik stoczy kolejną walkę!

Kamil Gardzielik

Już dzisiaj odbędzie się długo oczekiwane wydarzenie! Już wieczorem Kamil Gardzielik ponownie stanie na ringu. Tym razem stoczy walkę z Aleksandrem Iwanowem. Oficjalne ważenie w zawodników w Mrągowie już za nami.

Pochodzący z Dobrej Kamil Gardzielik zwyciężył wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki na zawodowym ringu, w tym z Joelem Julio, który można było oglądać na żywo w Turku. Pięściarz w tym roku związał się z nową grupą promotorską, a w czerwcu miał stoczyć walkę podczas gali w Kielcach, jednak jego przeciwnik zgłosił kontuzję.

Już dzisiaj ponownie zobaczymy Kamila Gardzielika w ringu w Mrągowie. W amfiteatrze stoczy walkę, do której jako podkreśla - przygotowuje się bardzo długo.

Przeciwnikiem mieszkańca dobrej będzie Aleksander Iwanow Iwanow, który ma na swoim koncie kilka ciekawych zwycięstw (choćby z Konstantim Ponomariewem w lutym 2019 roku), ostatnią dotychczas walkę stoczył w maju 2019 roku, przegrywając niejednogłośnie na punkty z Vaghinakiem Tamrazyanem.

Transmisja gali KBN 23 w Mrągowie 5 sierpnia w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

Święto Policji w Turku z wyróżnieniami i awansami ...
Wakacyjne warsztaty ceramiczne dla dzieci

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.