Kolejne sukcesy Klubu Sportu u Sztuk Walk w Turku

zawody karate

W dniu 2 czerwca najmłodsi zawodnicy kyokushin karate z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku uczestniczyli w kolejnych zawodach.

Tym razem najmłodsi nabywali kolejnych doświadczeń walcząc o jak najwyższe pozycję medalowe no i się udało : pierwsze miejsce zajął Jacek Kordylewski, Oliwa Niewiadomska, drugie miejsce wywalczył : Piotr Grabowski i Jakub Pilarek, trzecie przypadło dla Nikodema Żuchowskiego i Mai Choinackiej. Na czwartym punktowanym miejscu tuż za podium znaleźli się Mikołaj Buchelt, Mateusz Szalich, Dominika Marciniak, Hanna Mendak, Alex Będkowski, Alan Grzelak . Zawody rozegrano z podziałem na kategorie wiekowe i wg stopni. Z zawodnikami przebywał trener Dariusz Jasiakiewicz. Podziękowania dla rodziców, PGKiM Turek, Dyrektora Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Słodkowie , Burmistrza Miasta Turku i Starostwa Powiatowego za umożliwienie udziału w zawodach i możliwości trenowania.
Tuliszków: Event sportowo- rekreacyjny "Januszowe ...
Wideo: Pożar lasu w miejscowości Dąbrowa. W akcji ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 17 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.