Striker na konsultacjach kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu

Striker Turek

6 marca odbyły się konsultacje kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu w formułach Low Kick oraz K-1. W składzie tureckiej reprezentacji ze Strikera znalazł się Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc oraz Szymon Kałużny.

Konsultacje były prowadzone przez trenerów Tomasza Szczpaniuka oraz Łukasz Role w klubie Palestra Warszawa.
Dwie sesje treningowe skoncentrowane były na walkę w półdystansie i umiejętnościach wychodzenia z obrony do ataku. Kulminacyjnym punktem treningów były walki zadaniowe oraz sparingi. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wzorowa postawa spowodowała że zostali zauważeni przez trenerów kadry narodowej. Przypomnijmy że cała trójka to medaliści ubiegłorocznych Mistrzostw Polski w tych dwóch twardych formułach walki. Kolejne konsultacje planowane są już po mistrzostwach Polski, które będą odbywać się od kwietnia. Wyniki Mistrzostw Polski będą ostatnią kwalifikacją do udziału w turniejach międzynarodowych. Trzymajcie za Naszych wojowników zaciśnięte pięści!

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi - właścicielom Apteki Zielonej.

Tydzień seniora w wielkopolskiej KAS
Rozstrzygnięcie konkursu BiblioboXX

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.