Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Ladies Football Academy Turek na podium Turnieju Sylwestrowego Juniorek (U-16) w Luboniu

LFA w Luboniu

Do turnieju przystąpiło 12 zespołów głównie z Wielkopolski, a także zespół z Opoczna. Zawody odbywały się pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Zespół LFA rozpoczął turniej od porażki, jednak dwa wysokie zwycięstwa w kolejnych spotkaniach pozwoliły na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. W ćwierćfinale dziewczyny z Turku zmierzyły się z Kają Opoczno. Po zaciętym meczu LFA Turek wygrało 2-1 i awansowało do półfinału. W półfinale lepsze okazałe się gospodynie, które zwyciężyły 3-0. W meczu o trzecie miejsce zawodniczki LFA zmierzyły się z Polonią Poznań. Po świetnym meczu LFA zwyciężyło 3-0 i to dziewczyny z Turku mogły cieszyć się z brązowych medali turnieju.

Dodatkowo nagrodę indywidualną otrzymała Julia Olek, która została wybrana do najlepszej piątki zawodniczek turnieju.