Ladies Football Academy Turek rozpoczyna swoją działalność

Szkółka Piłkarska

Ladies Football Academy Turek rozpoczyna swoją działalność. Jedyna w powiecie szkółka piłkarska dla dziewcząt działa coraz prężniej.

LFA Turek ma już za sobą spotkanie organizacyjne z rodzicami, pierwszy trening oraz dwa wyjazdy integracyjne. Najważniejszym wydarzeniem był przede wszystkim pierwszy trening na którym pojawiło się 20 dziewcząt z całego powiatu. Ilość zawodniczek, oraz ich poziom piłkarski przerósł oczekiwania trenerów i działaczy LFA Turek. Dziewczęta miały również okazję obejrzeć ligowy mecz Medyka Konin, a 13 listopada obejrzały mecz reprezentacji Polski kobiet z Bośnią wygrany 4-0 w Kluczborku.
 
Działaczom LFA Turek udało się zrobić dziewczynom niespodziankę i po meczu miały okazję spotkać się z kapitan reprezentacji Polski Aleksandrą Sikorą z którą zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia, oraz zdobyły autografy. Niektórym dziewczynom udało się również zrobić zdjęcie z Ewą Pajor, oraz Eweliną Kamczyk.
 
Dziewczyny wróciły bardzo zadowolone i nie był to na pewno ostatni tego typu wyjazd.

Zawodniczki LFA Turek miały również okazję podjąć pierwszą rywalizację. 12 listopada wzięły udział w mini turnieju (4+1) niepodległościowym organizowanym przez Gks Orzeł Kawęczyn. Dziewczyny w rywalizacji z chłopcami okazały się najlepsze i wygrały turniej, a najlepszą bramkarkom została Gabriela Pantachowicz.

Zapraszamy wszystkie dziewczęta w rocznikach 2004-2012, które chciałyby wstąpić do rodziny LFA Turek i rozpocząć, lub kontynuować swoją przygodę z piłką nożną. Kontakt pod numerem telefonu 691-708-429, lub przez FB.
 
Tort, życzenia i podziękowania podczas Biesiady z ...
Uwaga! 997 przełącza się na 112

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 11 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.