Lodowy trening karate dla dzieci i młodzieży

Karate

Klub Sportów i Sztuk Walk pod koniec wakacji tradycyjnie organizuje lodowy trening dla dzieci i młodzieży. Tym razem w czwartek spotkała się najmłodsza grupa bezpłatnej akademii samoobrony i mogła ucztować do oporu super smaki lodowych przysmaków firmy ZESIUK.

Ale przed lodową uczta odbył się godzinny trening na Sali Sztuk walki , który poprowadzili senpai Jacek Sobczak i Janusz Stasiak. Podziękowania za pomoc w organizacji dla Zarządu Klubu, trenerów , rodziców i Pana Antoniego Zesiuka i Pani Elżbiety Rosiak, PGKIM , Geteck ,MOPS , Radnych miejskich Ewy Groncik i Pawła Kwiatkowskiego. Kolejny bezpłatnym wydarzeniem klubu będzie wycieczka dla 30 uczestników wakacyjnych zajęć do Kopalni Soli w Kłodawie i wyjazd na Mistrzostwa Świata Shinkyokushinkai w których udział zapowiedzieli karatecy z 103 krajów wyłonienie w drodze eliminacji.

Zapraszamy na stałe treningi od 1 września Turek –czerwone drzwi ulica Powstańców Wielkopolskich, Kowale Pańskie –szkoła, Grzymiszew, Tuliszków – szkoła, podział na grupy wiekowe w różnych sekcjach.

Dla nowych uczestników niespodzianka ( każdy otrzyma bezpłatnie komplet ochraniaczy do trenowania sportów walki).Szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie klubu w godzinach 10.00-17.00.
Coraz dłuższe wieczory mogą być przyjemne. Sięgnij...
Brudzew: W podziękowaniu za dary matki ziemi i rol...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.