Magdalena Filipiak- piłkarka z sukcesami. Głosujemy!

Magdalena Filipiak

Kto powiedział, że piłka nożna jest tylko dla mężczyzn? Jak się okazuje kobiety radzą sobie z tą dyscypliną sportu wyśmienicie. Jedna z nich odniosła wielki sukces. Magdalena Filipiak to młoda piłkarka reprezentująca Turek.

Magdalena Filipiak do niedawna reprezentowała klub Tur Turek. Dzięki swoim umiejętnościom stała się reprezentantką Kadry Wielkopolskiej U 13, a obecnie U14 w piłce nożnej. Gra tam w pierwszym składzie. W czerwcu Magda wraz z kadrą zdobyła tytuł wicemistrza Polski. Obecnie trenuje w Szkole Futbolu Lejdis Luboń, gdzie zajmuje pozycję prawego obrońcy.

Mieszkanka Turku tydzień temu została ogromnie wyróżniona i dostała powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów w Bydgoszczy.

Magda na boisku zawsze walczy o każdą piłkę. Teraz my możemy zawalczyć o nią. Magda bierze udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Mistrzowie Sportu.

Wygrywając plebiscyt na etapie powiatowym awansowała do etapu wojewódzkiego.

Głosowanie zakończy się dzisiaj tj. 7 stycznia o godzinie 21:00.

Wysyłajcie SMS o treści PJD.52 na numer 72355

Głosować można poniżej:
https://gloswielkopolski.pl/p/kandydaci/sportowiec-roku%2C1003085/

Brudzew: Trzej Królowie zawitali do Galewa
Kawęczyn: Druhowie z Milejowa podsumowali 2018 rok

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 16 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.