Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Miranda Team mistrzem Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

Malanów

W piątkowe popołudnie 10.03.2023 r. po ponad trzymiesięcznej rywalizacji poznaliśmy nowych mistrzów Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego 2022/2023.

O zwycięstwo walczyły drużyny Miranda Team oraz Złomiarze z WZW. O III miejsce rywalizowali obrońcy tytułu - Maślany z drużyną Jacek/Krzysztof. Drużyny walczyły do dwóch wygranych meczy. Zdobywce III miejsca poznaliśmy już wcześniej, a została nią drużyna Jacek/Krzysztof, która dwukrotnie pokonała drużynę Maślany. A w piątkowe popołudnie odbył się drugi mecz finałowy. Pierwszy zakończył się wygraną zespołu Miranda Team. Tak jak w meczu o III miejsce, zwycięstwo w rozgrywkach rozstrzygnęło się po dwóch spotkaniach. Była to bardzo zacięta rywalizacja, gdyż oba pojedynki kończyły się wynikiem 3:2. W efekcie końcowym mistrzem została drużyna Miranda Team, a drugie miejsce zajęli Złomiarze z WZW.

Klasyfikacja:
I miejsce: Miranda Team (Łukasz Wejzer, Sebastian Tomaszak, Marek Janiak)
II miejsce: Złomiarze z WZW (Rafał Kulak, Dawid Buda)
III miejsce: Jacek/Krzysztof (Jacek Budka/ Krzysztof Matuszak)
IV miejsce: Maślany (Lech Tołkacz, Paweł Gronostaj)

Po zakończeniu meczu finałowego odbyło się podsumowanie rozgrywek, którego dokonał wójt gminy Malanów - Ireneusz Augustyniak. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

źródło: malanow.pl

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/sport/malanow-1-21#sigProIdf6a4f6ac01

Pogadanka z dzielnicową o bezpieczeństwie
Sukcesy Jakuba Lempacha docenione

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.