Malanów: Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt w Piłce Nożnej pod hasłem „Narkotykom STOP”

Narkotykom Stop

W dniun24 listopada odbyły się w Malanowie XXI Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt w Piłce Nożnej pod hasłem „Narkotykom STOP”.

Organizatorem tej imprezy sportowej z bogatymi tradycjami było Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Turku- Dariusz Jasiakiewicz, Elżbieta Piąstka przy silnym wsparciu Wójta Gminy Malanów Ireneusza Augustyniaka , Dyrektor GOPS w Malanowie Alicji Maciejewskiej, GKRPA w Malanowie , OSIR Malanów, SP Malanów, PSP Turek i Radosława Zwolińskiego. Mecze były bardzo wyrównane i w końcowej rywalizacji o wynikach decydowały małe punkty.
 
Najlepszą drużyną okazała się Szkoła z Grzymiszewa ,a drugie miejsce przypadło Szkole w Malanowie , trzecia była Szkoła w Przykonie.

Okazałe dyplomy , medale i nagrody rzeczowe wręczył Dyrektor Szkoły Marek Nowicki. Podczas przerw między meczami wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe posiłki i napoje oraz uczestniczyli w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy ,które przeprowadziło PSP Turek. Był również czas na krótką pogadankę profilaktyczną ,a każdy uczestnik otrzymał materiały profilaktyczne. Jednym słowem do zobaczenia za rok.
 
Władysławów: Turniej piłkarski w miesiąc świadomoś...
Oświadczenie radnych miejskich z Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Iwona w niedziela, 26 listopada 2023 09:20

Maly blad Przykona zajela 2 miejce.

Maly blad Przykona zajela 2 miejce.
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.