Malanów: "LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza" z pucharem Wójta

Turniej Malanów

W niedzielę 13.01.2019 r. w sali sportowej w Malanowie odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Malanów. Tradycyjnie organizatorami turnieju byli wspólnie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz MKS Malanów.

Do rywalizacji o zwycięstwo przystąpiło 6 drużyn: MKS I Malanów, MKS II Malanów, LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza, TG Sokół Kępno, Majkson Koło oraz UKS Piątka Turek.

Po uroczystym otwarciu turnieju, którego dokonali Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Łukasz Jasiak – dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie, nastąpiło losowanie grup. W wyniku losowania w gr. A znalazły się zespoły: Majkson Koło, MKS II Malanów oraz TG Sokół Kępno. W gr. B znalazły się: MKS I Malanów, LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza oraz UKS Piątka Turek.

Każdy mecz toczył się do dwóch wygranych setów do 25 pkt. po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału. W pierwszym z nich zmierzyły się drużyny TG Sokół Kępno oraz UKS Piątka Turek. Po bardzo zaciętym i trzysetowym meczu lepsza okazała się drużyna z Turku. W drugim półfinale drużyna z Osieczy 2:0 pokonała Majkson Koło. Po chwili odpoczynku odbyły się dwa decydujące spotkania tego turnieju. W meczu o III miejsce TG Sokół Kępno pokonał Majkson Koło 2:0, a w wielkim finale po bardzo zaciętym meczu, podobnie jak w fazie grupowej LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Piątka Turek 2:1 i to on zdobył puchar ufundowany przez Wójta Gminy Malanów.

Po zakończeniu spotkań nastąpiło uroczyste podsumowanie całego turnieju, którego dokonali wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak oraz dyrektor OSiR Łukasz Jasiak. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a trzy najlepsze drużyny medale oraz puchary. Przyznano również nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju, którym wybrany został Albert Michalski ze zwycięskiej drużyny LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza.

Podczas turnieju przeprowadzono również zbiórkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz została przekazana do licytacji piłka z autografami wszystkich zawodników biorących udział w turnieju.

Organizatorzy serdecznie dziękują Restauracji Hacjenda za ufundowanie posiłku w postaci żurku dla uczestników turnieju.

MK

Tuliszków: Ferie w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultur...
Raport Instytutu Badań Strukturalnych: Kończy się ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.