Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Runda eliminacyjna Wielkopolskiego Turnieju Orlika

Malanów

We wtorkowy poranek 4 kwietnia 2023 r. na obiekcie Orlik w Malanowie przy ul. Parkowej obył się turniej eliminacyjny w ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2023. Organizatorem turnieju jest Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” natomiast podczas rund eliminacyjnych bezpośrednimi organizatorami są gospodarze obiektów typu Orlik.

W tym przypadku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie. Do turnieju w Malanowie przystąpiły 4 drużyny: SP Malanów, SP Grzymiszew II, SP Miłaczew oraz SP Grzymiszew I. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Bo bardzo zaciętych meczach pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji zajęła reprezentacja SP Malanów. Drugie miejsce przypadło SP Miłaczew. Trzecie miejsce zajęła drużyna SP Grzymiszew I, a tuż za podium uplasowała się drużyna SP Grzymiszew II. Tym samym drużyny z Malanowa i Miłaczewa awansowały do etapu powiatowego.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział, a najlepsza trójka nagrodzona została okazałymi pucharami oraz medalami. Wyróżniono także króla strzelców: Adam Ambroziak (SP Miłaczew) oraz najlepszego bramkarza: Kacper Jasak (SP Grzymiszew).