Malanów: Samorządowcy będą kopać w piłkę i pomogą Wiktorowi

Turniej dla Wiktora

 Już 14 marca (sobota) br. w Hali Sportowej w Malanowie odbędą się XXI Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej. Początek zawodów o godz. 9.00.

W zawodach wezmą udział pracownicy miast i gmin z terenu Powiatu Tureckiego, radni samorządów lokalnych, sołtysi , dyrektorzy, kierownicy oraz pracownicy jednostek organizacyjnych podległych samorządom (kobiety i mężczyźni).

Zwycięzcy otrzymają Puchar przechodni Starosty Tureckiego. Tytułu sprzed roku będą bronić samorządowcy z Dobrej, którzy w finale pokonali drużynę z Malanowa, notabene reaktywowaną po 4 latach przerwy.

Dodatkowo w czasie trwania Mistrzostw, zostanie przeprowadzona zbiórka dla Wiktora Bergandego z Grąbkowa. Wiktor czeka na operację wszczepienia specjalnego stymulatora oddechu. Na stronie fundacji Siepomaga znajduje się zbiórka charytatywna, którą można wesprzeć dowolną kwotą: www,siepomaga.pl/dlawiktora. Nadal trwająrównież licytacje na portalu społecznościowym Facebook, które znajdują się pod linkiem: www.facebook.com/groups/777070799430181/

Serdecznie zapraszamy do kibicowania . Czeka nas wiele sportowych emocji.

DM

Malanów: V Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół pods...
Pary świętowały jubileusz 50-lecia zawarcia związk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 02 czerwiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.