Malanów: SP Malanów Mistrzem Futsalu

Malanów

W Brudzewie na początku marca odbyły się pierwsze zawody sportowe po przerwie spowodowanej ograniczeniami Covid-19. Młodzi sportowcy powrócili do zmagań na arenach sportowych. W ramach międzyszkolnej rywalizacji sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Futsalu chłopców.

Piłkarze z Malanowa okazali się najlepsi w turnieju, w którym odnotowali dwa zwycięstwa i remis. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, a piłkarze „rozkręcali się z meczu na mecz”. W pierwszym pojedynku odnotowaliśmy remis z drużyną broniąca tytuł z SP Koźmin, w kolejnym pojedynku odnieśliśmy cenne zwycięstwo 4:3 pokonując gospodarza turnieju SP Brudzew. Ostatni pojedynek to walka o zwycięstwo i prawo awansu na mistrzostwa rejonu. Młodzi piłkarze z Malanowa stanęli na wysokości zadania i pokonali drużynę z SP Dobra 3:0 zapewniając sobie pierwsze miejsce i tytuł najlepszej drużyny, która będzie reprezentować Powiat Turecki na mistrzostwach rejonu konińskiego.

W marcu będziemy gospodarzem turnieju rejonowego, na który wstawią się najlepsze zespoły powiatowe z rejonu konińskiego. Staramy się rozwijać i propagować sport szkolny.

Skład drużyny to uczniowie klasy sportowej 8a : Mikołaj Chojnacki, Jakub Czerniak, Gracjan Gmach, Witold Harasny, Marcel Jasnowski, Bartosz Kowalski, Piotr Rosicki, Adams Susło, Kamil Woźniak

– opiekun Radosław Zwoliński

Wyniki meczów – system „każdy z każdym”

1. SP Brudzew – ZS-P Dobra - 2:6
2. SP Malanów – SP Koźmin - 1:1
3. ZS-P Dobra – SP Koźmin - 3:1
4. SP Brudzew – SP Malanów - 3:4
5. SP Malanów – ZS-P Dobra - 3:0
6. SP Koźmin – SP Brudzew - 4:4

Tabela końcowa:

SP Malanów - 7 pkt. 8:4 bramki
ZS-P Dobra - 6 pkt. 9:6 bramki
SP Koźmin - 2 pkt. 6:8 bramki
SP Brudzew - 1 pkt. 9:14 bramki


Coraz więcej ukraińskich dzieci w turkowskich szko...
Wypadek na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba poszko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.