Malanów: Turniej Piłki Nożnej w Grąbkowie z okazji 15-lecia GLPN

Image_32

15- lecie istnienia obchodzi w tym roku Gminna Liga Piłki Nożnej w Malanowie. Aby uczcić ten wyjątkowy jubileusz miłośnicy sportu zagrali w turnieju z niespodziankami.

Turniej Piłki Nożnej z okazji 15- lecia Gminnej Ligi Piłki Nożnej rozpoczął się dzisiaj, tj. 4 sierpnia chwilę po godzinie 9.00.

Po przywitaniu wszystkich drużyn rozpoczął się pierwszy mecz. Nad sprawnym przebiegiem gry czuwali sędziowie Waldemar Badowski oraz Janusz Modrzejewski.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna Sparta Grąbków. Drugie wywalczył Malanów, trzecie natomiast PKS Orzeł Dziadowice Folwark.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Pierwsi na boisku pojawili się zawodnicy z Grąbkowa i Dziadowic. Gospodarze zwyciężyli pojedynek wynikiem 10:0.

Drugi mecz drużyna z Grąbkowa zremisowała z Malanowem 1:1, a w rzutach karnych ponownie bezkonkurencyjni okazali się gospodarze wygrywając ostatecznie 3:2.

W ostatnim meczu Malanów wygrał z Dziadowicami wynikiem 7:6.

Między poszczególnymi zmaganiami zawodnicy mieli okazję wziąć udział w konkursach z narodami.
 
Broniszewski najmocniej dostał po kieszeni, a pozo...
SLD - Lewica Razem zaprasza na listy wyborcze

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.