Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Utalentowani sportowcy wyróżnieni stypendiami

Malanów

6 marca obchodzimy Dzień Olimpijczyka. W gminie Malanów święto to zbiegło się z wręczeniem stypendiów dla młodych i utalentowanych sportowców. Wyróżnienia odebrało ponad 60 osób.

Jak zaznaczył dyrektor malanowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji liczba sportowców, którzy w tym roku zostali wyróżnieni stypendiami jest rekordowa. Wyjątkową nagrodę odebrało 67 młodych sportowców, reprezentujących takie dyscypliny jak karate, piłka nożna, unihokej, piłka ręczna czy też szachy.

Chciałabym podziękować za to, że wasze sukcesy sportowe, które ociągaliście na arenach nie tylko powiatu, województwa, ale i całej Polski rozsławiały nie tylko was, ale i gminę Malanów. Za tę promocję szczególnie dziękujemy. Gratuluję waszego talentu, ale talent musi być popary wytężoną pracą i treningami - mówił wójt gminy Malanów, Ireneusz Augustyniak. Podziękowania trafiły także dla trenerów, spośród których dwóch wyróżniono szczególni - mowa o Radosławie Zwolińskim, który jest autorem wielu wydarzeń sportowych na terenie gminy i opiekunem wielu drużyn sportowych, z których zawodnicy otrzymali stypendia. Drugim z trenerów jest Piotr Gronostaj, który prowadzi drużynę Gromu Malanów i młodzieżówki. Wójt podziękował także nauczycielom wychowania fizycznego, których działania wykraczają nierzadko poza codzienne zawodowe obowiązki.
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
 
Zapraszamy na Piknik Rodzinny Zdrowie, Sport, Nauk...
Jak kształcić zawodowców, czyli spotkanie w Zespol...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.