„Malanowska Jesień” już po raz piętnasty

Malanowska Jesień wystartuje już po raz XV
Na ostatnią sobotę września zaplanowano imprezę biegową pod nazwą Malanowska Jesień, która w tym roku zorganizowana zostanie już po raz piętnasty. Do biegaczy dołączą także miłośnicy nordic walking. 
 
 
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie  oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie  zapraszają wszystkich sympatyków biegania do udziału w XV Biegach Malanowska Jesień, które odbędą się 25 września.  Podobnie jak w latach poprzednich biegi odbędą się na trasie leśnej w miejscowości Celestyny (wjazd z drogi wojewódzkiej 470 Kościelec-Kalisz na 34,9 km). W programie Bieg na 10 km (dwie pętle po 5 km) oraz marsz na dystansie 5 km.
 
Celem zawodów niezmiennie jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu. Wszyscy chętni mogą zapisywać się przez stronę https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-malanow
Brudzew: Z intencją na galewskie wzgórze
Malanów: Fundusz sołecki na przyszły rok podzielon...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosc w piątek, 06 sierpnia 2021 09:41

Rozumiem, że nasz poseł również jak kiedyś pobiegnie.

Rozumiem, że nasz poseł również jak kiedyś pobiegnie. :D
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.