Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Malanowska Jesień” już po raz piętnasty

Malanowska Jesień wystartuje już po raz XV
Na ostatnią sobotę września zaplanowano imprezę biegową pod nazwą Malanowska Jesień, która w tym roku zorganizowana zostanie już po raz piętnasty. Do biegaczy dołączą także miłośnicy nordic walking. 
 
 
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie  oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie  zapraszają wszystkich sympatyków biegania do udziału w XV Biegach Malanowska Jesień, które odbędą się 25 września.  Podobnie jak w latach poprzednich biegi odbędą się na trasie leśnej w miejscowości Celestyny (wjazd z drogi wojewódzkiej 470 Kościelec-Kalisz na 34,9 km). W programie Bieg na 10 km (dwie pętle po 5 km) oraz marsz na dystansie 5 km.
 
Celem zawodów niezmiennie jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu. Wszyscy chętni mogą zapisywać się przez stronę https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-malanow
Brudzew: Z intencją na galewskie wzgórze
Malanów: Fundusz sołecki na przyszły rok podzielon...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosc w piątek, 06 sierpnia 2021 09:41

Rozumiem, że nasz poseł również jak kiedyś pobiegnie.

Rozumiem, że nasz poseł również jak kiedyś pobiegnie. :D
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.