Medaliści z Turkowskiego Klubu Karate

Medaliści z Turkowskiego Klubu Karate

Z sukcesem zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Centralnego w Kumite, które w sobotę, 30 marca 2019 r. odbywały się w Ślesinie.

Organizatorem turnieju był Koniński Klub Sportowy „Centrum”. W Mistrzostwach brało udział około 120 zawodników, reprezentujących dziewięć klubów Oyama Karate. Sędzią głównym był turkowianin, Włodzimierz Rygiert 4 dan.

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate w walkach zajęli następujące miejsca: I miejsce - Igor Kaczmarek w kat do 60 kg; I miejsce - Kamil Korycki w kat do 25 kg; I miejsce - Kacper Pacholik w kat do 30 kg; II miejsce - Damian Michalak w kat do 75 kg; II miejsce - Daria Furtak w kat do 50 kg; II miejsce - Jakub Motyka w kat do 75 kg; III miejsce - Natalia Królikowska w kat do 50 kg; III miejsce - Maksymilian Spychała w kat do 50 kg.

Z zawodnikami przebywali instruktorzy: Włodzimierz Rygiert, Paweł Wasiak, Hubert Chwiałkowski i Janusz Burszewski oraz grupa rodziców.

Turkowski Klub Karate za wsparcie klubu w prowadzeniu szkoleń oraz w wyjeździe na mistrzostwa dziękuje Burmistrzowi Miasta Turek oraz Burmistrzowi Gminy i Miasta Kłodawa.

Kawęczyn: Nowe diety dla sołtysów i radnych
Dzień Świadomości Autyzmu w Zespole Placówek Eduka...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Tomasz w wtorek, 02 kwiecień 2019 11:08

Brawo
Moim zdaniem najlepsi

Brawo :):):) Moim zdaniem najlepsi :):):)
Gość
poniedziałek, 20 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.