Memoriał im. Jigoro Kano w Poznaniu

Memoriał im. Jigoro Kano w Poznaniu

25 października odbył się Memoriał im. Jigoro Kano w Poznaniu, jest to jedyny turniej rozgrywany w Polsce ku pamięci twórcy dyscypliny Olimpijskiej jaką jest Judo. Nie zabrakło tam tuliszkowskiej sekcji Judo, która wystawiła do startu siedmioro zawodników.

Turniej rozgrywany był pod szczególnymi wytycznymi, które obowiązują w Polsce, impreza rozegrana była bez publiczności. W imprezie wzięli udział: Klaudia Tomaszewska, Łucja Pawlicka, Maria Pakulska, Iga Górska, Jakub Moksik, Patryk Brzęcki i Wojciech Wągiel. Najlepszy start zaliczyła Klaudia Tomaszewska, która startowała w kategorii wiekowej dzieci i młodziczek zdobywając w obydwóch kategoriach złoty medal. Srebrny medal zdobył Wojciech Wągiel a brązowy medal zdobyła Łucja Pawlicka, Maria Pakulska i Iga Górska. Czwarte miejsce przypadł Patrykowi Brzęckiemu a Jakub Moksik w walce o brązowy medal przegrał z zawodnikiem ze Słupska i zajął ostatecznie piąte miejsce.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis oraz Burmistrz GiM w tuliszkowie, p. Krzysztof Roman, za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj


Tak źle w Turku nie było od dawna. Ponad 100 zakaż...
Personel szpitala z koronawirusem. Już ponad 150 a...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.