Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin w Centralnym Ośrodku Sportu Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Szkolenie Karate

Na przełomie sierpnia i września odbył się koleiny Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin, który został przeprowadzony w Centralnym Ośrodku Sportu Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Gośćmi specjalnymi byli niezwykle interesująca postać, legenda kanadyjskiego karate shihan Andre Gilbert 8 dan z Kanada oraz sensei Kenta Mori 3 dan (były Mistrz Japonii w kategorii ciężkiej, czwarty zawodnik Mistrzostw Open 2015.

Klub reprezentowali Dariusz Jasiakiewicz, Daniel Pakuła, Paulina Zwolińska i Łukasz Tylki. Należy zaznaczyć ,że tłumaczem shihan Andre Gilbert był turowianin sensei Zbigniew Koszela 3 dan. Podczas obozu szkolono się w technikach podstawowych, poruszaniu się w kombinacjach i w samej walce kontaktowej. Podczas przerwy treningowej wszyscy uczestnicy wbiegli na Kasprowy Wierch , gdzie zrobiono sobie pamiątkowe zdjęcie na tle przepięknych polskich Tatr. Podczas całego obozu odbyło się dziesięć treningów z podziałem na stopnie szkoleniowe i mistrzowskie, które prowadzili zaproszeni goście w tym egzamin na stopnie kyu i Dan. Egzamin na stopień 3 dan zdał pozytywnie Daniel Pakuła,a Paulina Zwolińska zdobyła 1 kyu. Zarząd Klubu składa podziękowania dla Burmistrza Turku i MSiT za wsparcie wyjazdu.

Organizatorem szkolenia tym razem tym razem była organizatorem PFKS i PZK .
 
Malanów: Folwarczanie w Bitwie Regionów
Czytamy „Przedwiośnie”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.