• kostrzewa strona 2 top sport

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup

Zawody Striker

1 grudnia w Tarczynie w województwie mazowieckim, pod Warszawą odbyła się 12 edycja międzynarodowego turnieju Mazovia Cup.

Odbywający się cyklicznie turniej gościł reprezentacje klubu Striker w Turku w składzie: Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc, Szymon Kałużny, Kacper Grześkiewicz, Michał Mielczarek, Marcin Wojciechowski oraz trener Kamil Więcławek. Turniej był ostatnim sprawdzianem umiejętności w tym roku. Zawody rozgrywane pod patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu w konkurencjach takich jak boks, kickboxing oraz kalaki kumite. Turniej mocno obsadzony, poziom umiejętności na zawodowym poziomie.
 
Trzech seniorów i kadetów starszych zaprezentowało się następująco:
Alekdander Kowalczyk
- 3 miejsce Kick Light +69 kg
Szymon Kałużny
- 2 miejsce Kick Light -69 kg
Patryk Szulc
- 1 miejsce Kick Light -52kg
- 1 miejsce UFR kg -52
Kacper Grześkiewicz
- 2 miejsce UFR +91 kg
- 2 miejsce UFR +91 kg
Michał Mielczarek
- 3 miejsce UFR -71 kg
Marcin Wojciechowski
- 4 miejsce K-1 -71 kg

Wyjazd był możliwy dzięki uprzejmości Panów Tomasza oraz Kacpra Stolarskich, którzy wsparli dojazd na ten turniej. Zarząd klubu Striker dziękuje wszystkim partnerom, którzy aktywnie wspierają działania jego podopiecznych: firmie Angie Power Service z Konina, „Dźwig Met – Tomasz Piaseczny”, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.

Przypominamy że klub zmienił miejsce treningów, aktualnie odbywają się one na ul. Mickiewicza 2 (naprzeciwko postoju TAXI, stary „PAN TADEUSZ”).

Bartosz Zygmunt „Wolontariuszem Roku 2018”
Festiwal Talentów w Miejskim Domu Kultury

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 22 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.