Międzynarodowe Seminarium Technik Interwencyjnych i Samoobrony

Międzynarodowym Seminarium Technik Interwencyjnych i Samoobrony

W dniach 31.05-01.06 członkowie Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku brali udział w międzynarodowym seminarium Technik Interwencyjnych i Samoobrony.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Koło Naukowe Komandos w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu. Na zajęciach członkowie klubu sekcji karate i kickboxingu w składzie: Seweryn Wilczyński Janusz Stasiak Jakub Jasiakiewicz Zuzanna Abramowicz Jakub Witaszek Kacper Piotrowski poznawali techniki interwencji i samoobrony przydatne zarówno w sportowej walce jak i sytuacjach zagrożenia własnego życia. Zajęcia prowadzili specjaliści z Polski i zagranicy mistrzowie sztuk walk na co dzień pracujący w służbach mundurowych różnych specjalności. Podziękowania za wsparcie dla Burmistrza i Starostwa Powiatowego w Turku.
Roman Groblica: Nowa cena śmieci w prezencie na wa...
Dzień Dziecka i Rodziny z masą atrakcji i cennymi ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 11 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.