Miłośnicy piłki nożnej zagrali dla Bogusi

Macz Piłki Nożnej

W sobotnie popołudnie powiat turecki okryły gęste chmury z dość obfitymi opadami deszczu. Pogodowa aura, do której zdążyliśmy się przyzwyczaić w ostatnim czasie, nie sprzyjała sportowcom. Mimo to, charytatywny Turniej Piłki Nożnej odbył się zgodnie z planem, a jego uczestnicy udowodnili, że są prawdziwymi „twardzielami”.

W strugach deszczu na Słodkowskim Orliku stawiły się cztery drużyny. Rozegrane mecze wyłoniły bezapelacyjnych zwycięzców – drużynę Starsza Młodzież, której przypadło zaszczytne pierwsze miejsce na turniejowym podium. Kolejne miejsca zdobyli odpowiednio: OSP Cisew (drugie), Modus (trzecie) i Drewtur (czwarte).

Tego dnia wyniki nie miały jednak większego znaczenia. Emocjom sportowym i zaciętej rywalizacji nieustannie przyświecał bowiem cel spotkania, czyli chęć pomocy i wsparcia finansowego Pani Bogusi Piorunowskiej, chorej na nowotwór złośliwy jajnika. Podczas Turnieju zebrano kwotę 1030 zł. Ta cegiełka wraz z ogromnymi nadziejami i życzeniami powrotu do zdrowia zostanie przekazana na ręce Pani Bogusi.

Kaczkowska Grupa Charytatywna, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSR CKP w Kaczkach Średnich serdecznie dziękuje za udział i wsparcie wszystkim drużynom oraz pomoc w organizacji naszego przedsięwzięcia Starostwu Powiatowemu w Turku, Panu Andrzejowi Wojtkowiakowi, Panu Patrykowi Majcherkowi, Pani Emilii Kolendzie oraz Szkolnemu Kołu Caritas działającemu przy ZSR CKP w Kaczkach Średnich.

źródło: ZSR Kaczki Średnie


Zaszczep się przeciwko COVID-19 w Punkcie Szczepie...
Kancelaria Radcy Prawnego - Przemysława Jandy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.