Miłośnicy piłki siatkowej rywalizują podczas VI Memoriału im. Adama Skoniecznego

Mamoriał Adama Skoniecznego

Miłośnicy piłki siatkowej z całego kraju spotkali się w sobotę, 7 grudnia, by w świątecznej atmosferze zawalczyć ze sobą o tytuł najlepszej drużyny. Organizatorem turnieju siatkarskiego jest stowarzyszenie „Siatkarz Turek”.

Impreza ma na celu uczczenie pamięci policjanta Adama Skoniecznego policjanta, jak również popularyzację piłki siatkowej wśród mieszkańców Turku i powiatu tureckiego. Adam łączył codzienna służbę z pasją jaką była siatkówka. Startował w wielu turniejach reprezentując środowiska policyjne. Aby oddać mu cześć zawodnicy z całej Polski zjechali do Szkoły Podstawowej nr.1 w Turku, gdzie trwają właśnie mecze w piłkę siatkową.

Oficjalne otwarcie miało miejsce o godzinie 9.00. W tym roku o tytuł mistrza walczą Bricomarche Kościan, Arfchem Bydgoszcz, Wrocław, Gdynia-Kamieniec, Huta Łabędy, Grryf Łask, Siatkarz Turek.

Wyniki turnieju już niebawem.
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Szkole Pods...
Warsztaty z poezją w tle

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 23 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.