Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Mistrzostwa Europy Karate shinKyokushin

Mistrzostwa Europy Karate shinKyokushin

W dniach 24-25 czerwca odbyły się Mistrzostwa Europy Karate shinKyokushin pod patronatem Europejskiej Organizacji karate w kategoriach kadetów, juniorów i młodzików. W turnieju brało udział 560 zawodników z 20 różnych krajów.

Polską reprezentację zasiliła dwójka zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku- Marcel Rosiak 1 kyu i Wojciech Gadomski 4 kyuz sekcji karate kyokushin , którzy wywalczyli miejsca w reprezentacji na turnieju kwalifikacyjnym w Mielcu w ramach Mistrzostw Polskim zdobywając v-ce mistrzostwo kraju, turniej ten odbył marca tego roku. W każdej kategorii o miejsce na podium walczyło około 32 zawodników, z których każdy musiał wywalczyć kwalifikacje w swoim własnym kraju. Skutkowało to zawodami, w których każdy pojedynek był na najwyższym poziomie,a o przejście dalej w systemie pucharowym walczyli tylko mistrzowie i wicemistrzowie w poszczególnych krajach . Niestety obaj karatecy po wyrównanych pojedynkach zakończyli zawody poza strefą pucharową, ulegając reprezentantom Ukrainy i Wegire. Polska reprezentacja w całych Mistrzostwach Europy wywalczyła trzecie miejsce drużynowo.

Podziękowania dla trenerów shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKo Japan i Eweliny Białek Kryżanowskiej za wsparcie podczas indywidualnych i grupowych treningów w Dojo Turek. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu rodziny, mieszkańcom Turku , Firmie Zesiuk, członkom klubu.
 
Kawęczyn: Wójt Jan Nowak z jednogłośnym absolutori...
Joanna Maciejewska: Lewica z propozycjami dla kobi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.