Mistrzostwa Miasta Turku w Pływaniu Szkół Podstawowych

Mistrzostwa Miasta Turku w Pływaniu Szkół Podstawowych w Turku

Dzisiaj, tj. 30 grudnia odbyły się Mistrzostwa Miasta Turku w Pływaniu Szkół Podstawowych. W zmaganiach udział wzięło ponad 60 osób, które walczyły o tytuł najlepszego.

Celem zawodów było doskonalenie umiejętności pływackich wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja sportu, przegląd umiejętności pływackich w celu wyłonienia talentów, promowanie zdrowego stylu życia wraz z rozwojem zainteresowań pływackich.

Zawody przeprowadzone zostały seriami na czas, a uzyskany rezultat decydował o przyznaniu poszczególnych miejsc. Uczestnicy mieli prawo startu w jednej kategorii wiekowej.

Najlepszym przyznane zostały dyplomy, medale oraz karnety wstępu na basen.

Organizatorami wydarzenia byli Burmistrz Miasta Turku, Zarząd Osiedla nr 4 w Turku, OSiR Turek. W tym roku współorganizatorami zostali Edu- Sport- Zbigniew Zieliński i szkółka pływacka Aquarius.
fot.M.JAC
Przykona: Cena drzwi a ofiarność mieszkańców. Dywa...
Dobra: Znęcali się nad zwierzętami? Prokuratura ws...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.