Mistrzostwa zakończone medalami! Bartosz Gąbka z dwoma krążkami

Bartosz Gąbka

Bartosz Gąbka, młody sportowiec pochodzący z gminy Władysławów kolejny raz udowodnił, że chce sięgać po najwyższe laury. Odbywające się w Białej Podlaskiej Mistrzostwa Polski U23 w lekkiej atletyce zakończyły się dla niego dwoma medalami.

4 i 5 września na stadionie w Białej Podlaskiej  można było podziwiać starty czołówki  młodych polskich lekkoatletów. Wśród nich był pochodzący z gminy Władysławów Bartosz Gąbka - reprezentant polski, zdobywca czterech medali Mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich i piątego miejsca Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych.

Mistrzostwa w Białej Podlaskiej Bartosz Gąbka zakończył z dwoma krążkami. Srebro otrzymał w skoku w dal, a brąz w sztafecie 4x100 m.  W sztafecie razem z Bartoszem startował też Jakub Kalinowski - również pochodzący z gminy Władysławów. 

- Wyniki pozostawiają wiele do życzenia lecz „jeszcze będzie pięknie - skomentował swoje rezultaty sam mistrz.

Gratulujemy!

Śmigłowiec przyleciał po rannego. Niebezpieczne zd...
Wideo: Narodowe Czytanie w bibliotece

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.