Nabór do Klubu Sportów i Sztuk Walki

Nabór do Klubu Sportów i Sztuk Walki

Klub Sportów i Sztuk Walk ( Stowarzyszenie bez działalności gospodarczej) rozpoczyna nowy nabór do sekcji sportowych karate kyokushin, kickboxingu, judo.

Zajęcia obywają się w różnych sekcjach podzielonych na wiek i umiejętności. Treningi odbywają się w specjalistycznej Sali sportów walki przy ulicy Powstańców Wielkopolskich czerwone drzwi. Nadzór nad szkoleniem prowadzi Polski Związek i Okręgowy Związek w Poznaniu. Oferujemy profesjonalne szkolenie prowadzone przez trenerów i instruktorów w wykształceniem pedagogicznym. Posiadamy 40 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku nowość grupa przedszkolaków + rodzice. Klub jest 10 krotny Drużynowym Mistrzem Polski, zawodnicy to medaliści Polski, Pucharu Polski, Wielkopolski oraz Mistrzostw i Pucharu Świata. Trenerzy uczestniczą co cztery lata w systematycznych szkoleniach w Tokio i innych częściach świata.

Szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie Klubu tel. 693 714 490. Wspieraj dziecko, a sam spełniaj marzenia.
Wakacyjna Akademia Karate i Judo zakończona
Sztuka zawitała na rynku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 01 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.