Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Najlepsze źrebaki różnych ras docenione

Najlepsze źrebaki różnych ras docenione
Źrebięta różnych ras miały okazję zaprezentować swoje walory podczas premiowania. Specjalny pokaz zorganizowano w sobotę, 9 lipca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku.
 
 
Młode konie, które prezentowały się na murawie oceniany był przez profesjonalną komisję. Uwagę zwracano nie tylko na budowę konia, ale też jego charakter, kondycję, przygotowanie do wystawy oraz zachowanie podczas ruchu w stępie i kłusie. Można było podziwiać źrebięta różnych ras takich jak chociażby wielkopolska, małopolska czy polski koń szlachetnych półkrwi. Źrebięta nagradzane podczas tego typu wydarzeń zwiększają szansę na lepszą sprzedaż. Ważna jest jednak również odpowiednia praca z koniem. W pokazie można było podziwiać źrebięta z rocznika 2020, 2021 i 2022 - wraz z matkami. 
 
Organizatorami wydarzenia, w którym uczestniczyli hodowcy z całego regionu było Powiatowe Koło Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Turku.
 
Fot. M.JAC. 
 
Tuliszków: Cyklistom pogoda niestraszna. Kolejna u...
Gm. Turek: Śmigłowiec ratunkowy wezwany do użądlon...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.