Zakończyły się prace budowlane i nastąpił odbiór końcowy skateparku

Skate park

W piątek, 16 września zakończyły się prace budowlane na skateparku i nastąpił odbiór końcowy. Obiekt powstał na powierzchni 435 metrów kwadratowych na terenie Ośrodka Sportów i Rekreacji przy ulicy Armii Krajowej 1.

Wyposażony jest w osiem urządzeń. Wśród nich są: jumpbox, roll-in, bank ramp, wall-ride, funbox z grindbox’em 3/3,mini rampa, quarterpipe i barcelona z grindbox’em. Urządzenia te zostały wykonane z betonu w specjalnej technologii, która ma zapobiec ich szybkiemu niszczeniu.

Skatepark dedykowany jest młodym turkowianom jeżdżącym wyczynowo na deskorolce, rowerach, rolkach i na hulajnodze.
Koszt budowy obiektu to ponad milion złotych. Wykonawcą inwestycji jest firma Skateparki.pl, specjalizująca się w budowie tego typu miejsc. Oficjalne otwarcie obiektu nastąpi 1 października, a do tego czasu na terenie skateparku będą trwały jeszcze drobne prace związane z dodatkowym oświetleniem, zwiększeniem ilości koszy na śmieci i monitoringiem.
Turkowianin opowiedział o Biczu. Spotkanie autorsk...
Władysławów: Nie szczędzili swojej krwi. Kolejna u...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Dr Jarząbek w poniedziałek, 19 września 2022 11:20

Kiedy dodatkowy oddział ortopedii???

Kiedy dodatkowy oddział ortopedii???
Gość
środa, 30 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.